Temsilcilikler

Bandırma Temsilciliği

  • Temsilci :
    Bülent ZEYBEK
  • Adres :
    Ordu Cad. No:3 Kat:2 Bandırma - Balıkesir
  • Telefon :
    +90 266 712 52 99
  • Faks :
    +90 266 713 43 84
  • E-Mail :
    bandirma@denizticaretodasi.org.tr​​​​​​​​​

Çanakkale Temsilciliği

  • Temsilci :
    Hakan Doğan KAYALI
  • Adres :
    Falcon İşmerkezi, Cumhuriyet Mah. Şehit Bekir Kıvrak Sk. No:12 Kepez - Çanakkale
  • Telefon :
    +90 286 263 55 20
  • Faks :
    +90 286 263 55 17​
  • E-Mail :
    canakkale@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

Erdek Temsilciliği

​​​​​​​​​​Erdek Temsilcilik görevleri geçici olarak Bandırma Temsilciliği tarafından yürütülmektedir.

Gemlik Temsilciliği

  • Temsilci :
    Seda Yıldırım AVCI
  • Adres :
    Hamidiye Mah. Kumsal Sok. No:37 Kat:1/1 Gemlik BURSA
  • Telefon :
    +90 224 513 13 85
  • Faks :
    +90 224 514 42 70
  • E-Mail :
    gemlik@denizticaretodasi.org.tr​​​​​​​​​

Giresun Temsilciliği

  • Temsilci :
    Berna MENTEŞE
  • Adres :
    Alpaslan Cad. Hacı Miktat Mah. No:6-108 MERKEZ GİRESUN
  • Telefon :
    +90 454 216 27 06 - +90 454 216 15 37
  • Faks :
    +90 454 216 83 17 - +90 454 212 03 51
  • E-Mail :
    giresun@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

Hopa Temsilciliği

  • Temsilci :
    Aytekin ATASELİM
  • Adres :
    Orta Hopa Cad. No:42 08600 Hopa ARTVİN
  • Telefon :
    +90 466 351 22 63
  • Faks :
    +90 466 351 26 92
  • E-Mail :
    hopa@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

İnebolu Temsilciliği

  • Temsilci :
    Mustafa H. ÖZAY
  • Adres :
    Hacı Numan Cad. No:32 İnebolu KASTAMONU
  • Telefon :
    +90 366 811 38 48
  • Faks :
    +90 366 811 46 46
  • E-Mail :
    inebolu@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

Karabiga Temsilciliği

  • Temsilci :
    Türker ÖZMAN
  • Adres :
    İçdaş Tesisleri Değirmencik Köyü Mevkisi Biga ÇANAKKALE
  • Telefon :
    +90 286 395 13 20
  • Faks :
    +90 286 364 58 77
  • E-Mail :
    karabiga@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

Mudanya Temsilciliği

​ Temsilcilik görevleri geçici olarak Gemlik Temsilciliği tarafından yürütülmektedir.

Ordu Temsilciliği

  • Temsilci :
    Zeki ŞENBURSA
  • Adres :
    Pasaloğlu İşhanı, Süleyman Felek Cd. No:79/3 Altınordu / Ordu
  • Telefon :
    +90 452 225 27 77 - 78
  • Faks :
    +90 452 214 06 49
  • E-Mail :
    ordu@denizticaretodasi.org.tr

Rize Temsilciliği

  • Temsilci :
    Hayri T. KARTAL
  • Adres :
    Menderes Bulvarı 76 A RİZE
  • Telefon :
    +90 464 223 66 53
  • Faks :
    +90 464 223 53 15
  • E-Mail :
    rize@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​

Samsun Temsilciliği

  • Temsilci :
    İskender YAĞIZ
  • Adres :
    Atatürk Bulv. Çenesizler İşhanı No: 140 Kat: 4 D NO:405/406/407/408 İlkadım/ Samsun
  • Telefon :
    +90 362 432 02 83
  • Faks :
    +90 362 432 06 23
  • E-Mail :
    samsun@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​

Sinop Temsilciliği

  • Temsilci :
    Özgür OKAN
  • Adres :
    Meydankapı Mah. Bülent Ecevit Cd. No:2 (Sinop Limanı - İskelesi)
  • Telefon :
    +90 368 260 52 45
  • Faks :
    +90 368 261 41 22
  • E-Mail :
    sinop@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​

Tekirdağ Temsilciliği

  • Temsilci :
    Nihat BAYRAKTAR
  • Adres :
    Atatürk Bulvarı No:28/3 Tekirdağ
  • Telefon :
    +90 282 261 45 40
  • Faks :
    +90 282 260 41 83
  • E-Mail :
    tekirdag@denizticaretodasi.org.tr ​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​

Trabzon Temsilciliği

  • Temsilci :
    Mehmet TUFANOĞLU
  • Adres :
    İskender Paşa Mah. Dervişoğlu Çıkmazı, Bayraktarlar İş Merkezi No:7 Kat:2 D:41 ​Ortahisar / Trabzon
  • Telefon :
    +90 462 326 63 50
  • Faks :
    +90 462 326 63 50
  • E-Mail :
    trabzon@denizticaretodasi.org.tr

Van Temsilciliği

  • Temsilci :
    Nevzat AYDIN
  • Adres :
    Van TSO Hizmet Kompleksi, İskele Caddesi, No:51 İpekyolu/VAN
  • Telefon :
    +90 432 210 00 55 (dahili 2913)
  • Faks :
    +90 432 216 44 88
  • E-Mail :
    van@denizticaretodasi.org.tr

Yalova Temsilciliği

  • Temsilci :
    Murat CAN
  • Adres :
    HERSEK MAH. ŞEHİT ALİM AKYEL CAD. NO: 5/1 ALTINOVA-YALOVA
  • Telefon :
    +90 226 809 16 80
  • Faks :
  • E-Mail :
    yalova@denizticaretodasi.org.tr