• Anasayfa
  • |
  • ETİ MADEN 2017/23-2 Navlunları (Şartname ve Ekleri)

ETİ MADEN 2017/23-2 Navlunları (Şartname ve Ekleri)

​Sayın Üyelerimiz,

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilmiş olan konuya ilişkin ilave notlar aşağıdaki gibidir;

NOT 4) ÇİN LİMANLARINA YAPILACAK SEVKİYATLARDA, BOŞALTMA LİMANINDAKİ THC (TERMINAL HANDLING COST) DE DAHİL OLACAK ŞEKİLDE TEKLİFLERİNİZİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.
NOT 5) COR sevkiyatlarında, boşaltma limanında konteynerlerin bekleme süresi 7 gün (ardiyesiz), konteynerlerin limandan çıktıktan sonra müşteride kalacağı süre 14 gün olacak şekilde tekliflerinizi vermeniz gerekmektedir. SEAWAYBILL verilecektir.
NOT 6) TAYVAN LİMANLARINA YAPILACAK SEVKİYATLARDA, BOŞALTMA LİMANINDA KONTEYNERLERİN BEKLEME SÜRESİ 14 GÜN (ardiyesiz), KONTEYNERLERİN LİMANDAN ÇIKTIKTAN SONRA MÜŞTERİDE KALACAĞI SÜRE 7 GÜN OLACAK ŞEKİLDE TEKLİFLERİNİZİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.
NOT 7) Terör örgütlerine iltisakı yahut bunlarla irtibatı olduğu, Millî İstihbarat Teşkilatı veya Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bildirilen gerçek ve tüzel kişilerin teklif vermesi halinde teklifleri değerlendirme dışı bırakılır. Sözleşme imzalanması halinde sözleşmeleri feshedilir, her iki halde de ihale yasağına alınır. Bu durumda istekliler/yükleniciler herhangi bir hak kaybı veya tazminat talebinde bulunamazlar.

 

Söz konusu duyusu ekli olup, bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla, 

2017_23_2_Teklif_Verme_Formu.xls 2017_23_2_Ic_Tasima_Tablosu.pdf 2017_23_2_Teklif_Isteme_Mektubu.pdf