• Anasayfa
  • |
  • ETİ MADEN 2017/24-1. Hafta Navlunları Teklif Toplama İşlemleri

ETİ MADEN 2017/24-1. Hafta Navlunları Teklif Toplama İşlemleri

Sayın Üyelerimiz,

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilmiş olan, konuya ilişkin ilave notlar aşağıdaki gibidir;

NOT 1) 24/17-SUM77 Sevkiyatı INNER LINER CONTAINER olarak sevk edilecektir.
NOT 2) SUM sevkiyatlarında; 14 günlük free time süresinin tamamını boşaltma limanında kullanılabilecek şekilde teklif alınacaktır.
NOT 3) Terör örgütlerine iltisakı yahut bunlarla irtibatı olduğu, Millî İstihbarat Teşkilatı veya Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bildirilen gerçek ve tüzel kişilerin teklif vermesi halinde teklifleri değerlendirme dışı bırakılır. Sözleşme imzalanması halinde sözleşmeleri feshedilir, her iki halde de ihale yasağına alınır. Bu durumda istekliler/yükleniciler herhangi bir hak kaybı veya tazminat talebinde bulunamazlar.
NOT 4) ÇİN LİMANLARINA YAPILACAK SEVKİYATLARDA, BOŞALTMA LİMANINDAKİ THC (TERMINAL HANDLING COST) DE DAHİL OLACAK ŞEKİLDE TEKLİFLERİNİZİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.
NOT 5) 24/17-SUM80A dosya numaralı sevkiyatta BANDIRMA, ALSANCAK ve ALİAĞA limanlarından teklif verilmesi durumunda iç taşıma maliyeti olarak demiryolu fiyatları baz alınacaktır.

 

- Konu hakkındaki duyuru ekli olup bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla, 

2017_24_1._Hafta_Ic_Tasima_Maliyet_Tablosu_DDY.doc 2017_24_1_Teklif_Verme_Formu.XLSX 2017_24_1.Hafta_1._nolu_Tip_sartname.pdf