“2022’den 2023’e Geçerken Küresel Ekonomiler ve Navlun Piyasaları” Konulu Panel, Odamızda Düzenlendi
![](/media/images/slider/2022/kureselekonomiler2022/slider-web-kuresel-ekonomi-2022.jpg)
İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran, 8 Aralık 2022 Perşembe günü, Deniz Emniyet Derneği’nce Odamızın katkılarıyla düzenlenen, “2022’den 2023’e geçerken küresel ekonomiler ve navlun piyasaları” konulu panele katıldı.
Odamız Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, ekonomist-öğretim görevlisi Harun Şişmanyazıcı ve Transbosphor Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Can görüşlerini dile getirdiler, katılımcıların sorularını yanıtladılar.