• Anasayfa
  • |
  • Başkanımız Tamer Kıran, 6. İzmir İş Günleri programının “Akdeniz'de Lojistik ve Ticaret: Pandemi Sonrası Koşulların Değerlendirilmesi” Konulu Açılış Oturumuna Katıldı

Başkanımız Tamer Kıran, 6. İzmir İş Günleri programının “Akdeniz'de Lojistik ve Ticaret: Pandemi Sonrası Koşulların Değerlendirilmesi” Konulu Açılış Oturumuna Katıldı

Başkanımız Tamer Kıran, 6. İzmir İş Günleri programının

“Akdeniz'de Lojistik ve Ticaret: Pandemi Sonrası Koşulların Değerlendirilmesi”

Konulu Açılış Oturumuna Katıldı

İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında bu yıl altıncı kez düzenlenen Uluslararası İzmir İş Günleri, 3 Eylül Perşembe günü, “Akdeniz'de Lojistik ve Ticaret: Pandemi Sonrası Koşulların Değerlendirilmesi” konulu açılış oturumuyla başladı.

Video konferans yönetimiyle gerçekleştirilen toplantıya, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Fas Sanayi, Ticaret, Yeşil ve Dijital Ekonomi Bakanı Moulay Hafid Elalamy,  İspanya Sanayi, Ticaret ve Turizm Bakanı Maria Reyes Maroto Illera, İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakan Yardımcısı Manlio Di Stefano katıldı.

Toplantıda, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ile BIMCO Yönetim Kurulu Başkanı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şadan Kaptanoğlu da birer konuşma yaptı.

Tüm Sliderlar