• Anasayfa
  • |
  • Oda Yönetimimizden İTÜ Rektörü’ne Ziyaret...

Oda Yönetimimizden İTÜ Rektörü’ne Ziyaret...

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Odamızın Üst Yönetimi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörlüğüne , 13 Ağustos tarihinde atanan Prof. Dr. İsmail Koyuncu’yu ziyaret etti.
İTÜ Ayazağa Kampüsü Rektörlük Binası’nda, 12 Kasım Perşembe günü gerçekleşen ziyarete Başkanımız Tamer Kıran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Şadan Kaptanoğlu ve Recep Düzgit, Meclis Başkan Yardımcımız Emin Eminoğlu ile Oda Sekretaryası katıldı.
Tamer Kıran, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Prof. Dr. İsmail Koyuncu’ya ,yeni göreve başlamasından dolayı hayırlı olsun ziyaretine geldiklerini belirterek, “İTÜ, Denizcilik, Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri fakülteleri ile sektörümüz açısından son derece önemli eğitim kurumlarımızdan bir tanesi. Bu bağlamda hem işbirliğimizi teyit ettik hem bundan sonrası için sektörümüz adına nasıl daha fazla çalışmalar yapabiliriz bunları değerlendirdik” dedi.
Rektör Prof. Dr. İsmail Koyuncu da, Deniz Ticaret Odası’nın, üniversitenin en önemli paydaşlarından birisi olduğunu belirterek, “Sektöre insan kaynağı yetiştirme ve Ar-Ge anlamında her türlü desteği sağlıyoruz, bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Başkanımız Tamer Kıran, ziyaret anısına Prof. Dr. Koyuncu’ya plaket sundu.

Tüm Sliderlar