• Anasayfa
  • |
  • Odamız Heyeti, KOÜ Karamürsel MYO’nun “Denizcilik” Adını Alması Sebebiyle Düzenlenen Törene İştirak Etti

Odamız Heyeti, KOÜ Karamürsel MYO’nun “Denizcilik” Adını Alması Sebebiyle Düzenlenen Törene İştirak Etti

Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran, 19 Şubat 2024 Pazartesi günü, Kocaeli Üniversitesi’ne (KOÜ) bağlı eski adı Karamürsel Meslek Yüksek Okulu olan eğitim kurumunun Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksek Okulu adını alması nedeniyle düzenlenen törene katıldı.

Karamürsel’de düzenlenen törene, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB) Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Meclis Başkanımız Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Burak Akartaş, Orhan Gülcek, İsmail Görgün ve Barış Türkmen, Kocaeli Şube Başkanımız Vedat Doğusel, Şube Meclis Başkanımız Vefa İbrahim Aracı, Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergenç, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun, denizcilik sektörü temsilcileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Törende, denizcilik eğitimine katkılarından dolayı UAB Bakan Yardımcısı Osman Boyraz Tamer Kıran’a, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk de Başaran Bayrak’a plaket takdim etti.

Plaket takdiminin ardından yüksek okulun Yangın Eğitim Merkezi Platformu’nun açılışı yapıldı.

Tamer Kıran ve Odamız Heyeti, Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’ni de ziyaret ederek, Dekan Prof. Dr. Soner Esmer ile okulu gezdi.

Tüm Sliderlar