• Anasayfa
  • |
  • Odamız Yönetimi Türk Loydu Vakfı’nın 65. Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Odamız Yönetimi Türk Loydu Vakfı’nın 65. Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Odamız Yönetimi Türk Loydu Vakfı’nın 65. Genel Kurul Toplantısına Katıldı 

Türk Loydu Vakfı'nın 65'inci Olağan Genel Kurul toplantısı, 29 Temmuz Perşembe günü Pîrî Reis Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 

Toplantıya, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Miras, Adnan Naiboğlu ve Mustafa Can,  Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, GMO Başkanı Salih Bostancı, GEMİMO Başkanı Feramuz Aşkın ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.  

Toplantının sonunda bir konuşma yapan Tamer Kıran, Türk Loydu’nun önemine dikkat çekerek, “Bu kurum, sektörün bugünlere gelmesinde fevkalade önemli rol oynayan ve Türk denizciliğinin dünya çapında rol alabilmesi için varlığını devam ettirmesi gereken kurumlardan bir tanesidir.” dedi.  

Türk Loydu’nun bağlı şirketleri, ortaklık yapıları ve organlarıyla gün geçtikçe büyüyerek güçlendiğini belirten Tamer Kıran, yapılacak tüm çalışmaların şeffaf ve ortak akılla yürütülmesinin önemini vurguladı.  

Genel Kurul’da, Vakfın, 2020 Yılı çalışma raporu takdim edildi, bilanço ve denetim raporu okundu, yönetim ve denetim kurulları ibra edildi. 2021 Yılı bütçesi görüşülerek, onaylandı.

Tüm Sliderlar