• Anasayfa
  • |
  • Odamız Yönetiminden Derneklerin Yeni Yönetimlerine Ziyaret…

Odamız Yönetiminden Derneklerin Yeni Yönetimlerine Ziyaret…

Odamız Yönetiminden Derneklerin Yeni Yönetimlerine Ziyaret… 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Yönetim Kurulu üyeleri, 25 Ekim 2021 Pazartesi günü, sektör derneklerinin yeni seçilen yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Tamer Kıran ve Odamız Yönetim Kurulu üyeleri, ilk önce Gemi Brokerleri Derneği Başkanı Semih Dinçel ardından Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (Kosder) Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Pınar Kalkavan Sesel ve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. 

Gemi Tedarikçileri Derneği (TURSSA) Yönetim Kurulu Başkanı Zihni Memişoğlu ile ziyaretlerine devam eden Odamız Yönetimi daha sonra Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.  

Tamer Kıran ve beraberindekiler ziyaretlerini, Türk Armatörler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Ergenç ve Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği Başkanı ve aynı zamanda İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Recep Düzgit ve yönetim kurulu üyeleri ile tamamladı. 

Dernek ziyaretlerine Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şadan Kaptanoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Akartaş, Başaran Bayrak ve Taylan Kalkavan katıldı.

 

Tüm Sliderlar