• Anasayfa
  • |
  • Tamer Kıran, 8. Mare Forum İstanbul 2024'ün Açılış Oturumuna Katıldı

Tamer Kıran, 8. Mare Forum İstanbul 2024'ün Açılış Oturumuna Katıldı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Tamer Kıran, 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’nin (GİSBİR) ana sponsorluğu ve Odamızın destekleriyle iki ayrı etkinlik halinde düzenlenen 8. Mare Forum İstanbul 2024’ün açılış oturumuna katıldı.

Tamer Kıran, İngilizce yaptığı konuşmada, Türk denizcilik sektörünün çatı kuruluşu olan Deniz Ticaret Odası hakkında bilgi verdi, Türk denizcilik sektörünün geldiği noktayı anlattı.

Tamer Kıran, aktif katılım ve münazaralar ile gerçekleştirilen Forumun, yeşil denizcilik, enerji dönüşümü, enerji güvenliği, dekarbonizasyon, finans, bugün ve gelecek için yatırım modelleri konularına dair geniş katılımlı değerlendirmeler yapılmasına imkan sağladığını kaydetti.

Açılış oturumuna, Gemi, Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği (GYHİB) Başkanı Cem Seven, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Elif Ceren Gülcek, Mare Forum Başkanı İoannis Kostoulas, ulusal ve uluslararası denizcilik kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Tüm Sliderlar