• Anasayfa
  • |
  • Tamer Kıran, TÜRKLİM Genel Kurulu’na Katıldı

Tamer Kıran, TÜRKLİM Genel Kurulu’na Katıldı

Türkiye Liman İşletmecileri Derneği’nin 24. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 5 Kasım 2021 Perşembe günü, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlendi. 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’ın da katıldığı genel kurulda, TÜRKLİM’in Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Genç, görevi TÜRKLİM’in yeni Başkanı Aydın Erdemir ve yönetimine devretti. 

Genel Kurul’da bir konuşma yapan Tamer Kıran, İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın sektörün çatı kuruluşu olduğunu belirterek,Türk Armatörler Birliği, Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği, Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, TÜRKLİM gibi derneklerin en çok destek aldığı kuruluşlar olduğunu kaydetti. Kıran, “Bu derneklerimiz ile belki statümüz farklı ancak aynı çatı altındayız. Yaptığı çalışmaları bu yüzden çok önemsiyoruz. Bu yüzden, her daim yakın ilişki içerisinde olduk.” dedi. 

Tüm kuruluşların, rekabet değil iş birliği içerisinde olmasının önemini vurgulayan Tamer Kıran,TÜRKLİM’in geçmiş Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Genç ve ekibine faydalı çalışmaları için teşekkür ederken; yeni  Yönetim Kuruluna başarılar diledi.  

Tüm Sliderlar