• Anasayfa
  • |
  • TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Kocaeli Şubemize Ziyaret

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Kocaeli Şubemize Ziyaret

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Kocaeli Şubemize Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 11 Ağustos Çarşamba günü, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti.

Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkan Yardımcısı ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Şube Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel tarafından ağırlandı.

Ziyarete, TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Meclis Başkanı H.Tahsin Tuğrul, Gümrük ve Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu, Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Düzce Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Devrek Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren, İMEAK DTO Kocaeli Şubesi Meclis Başkanı Dr. Kürşat Bal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Can Özgülenç, Meclis Başkan Yardımcısı Yılmaz Sarıaslan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ömer Parlak, Bahri Kaya ve Meclis Üyesi Bilgin İşler katıldı.

Ziyarette, Kocaeli bölgesindeki sektörel konular hakkında istişarede bulunuldu.

Tüm Sliderlar