• Anasayfa
  • |
  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Deniz Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti, “Sektör Sorun ve Çözüm Önerileri İstişare Toplantısı”na Katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Deniz Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti, “Sektör Sorun ve Çözüm Önerileri İstişare Toplantısı”na Katıldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Deniz Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti,

“Sektör Sorun ve Çözüm Önerileri İstişare Toplantısı”na Katıldı. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 21 Ağustos 2020 Cuma günü İMEAK Deniz Ticaret Odası’nı ziyaret etti, “Sektör Sorun ve Çözüm Önerileri İstişare Toplantısı”na katıldı.

Toplantıda, UAB Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan, Tersane ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Halil Yıldız, Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Durmuş Ünüvar ve Bakanlık bürokratları yer aldı.  

Toplantıya, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Sekretaryası katıldı.  

Toplantının açılışında konuşan Tamer Kıran, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Bakan Adil Karaismailoğlu’nun Odamıza yaptığı ziyareti, denizcilik sektörüne verdiği önemin bir göstergesi olarak gördüklerini belirterek, ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Bakan Adil Karaismailoğlu da, bakanlık olarak görevlerinin denizcilik sektörünün önünü açmak olduğunu belirterek, “Sektörle birlikte ülkemizi kalkındırmak için bu toplantıları sık sık yapacağız. Sektörün gelişmesi önündeki engelleri kaldırmak için çalışacağız” dedi. 

Toplantıda, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Yönetim Kurulu üyeleri,  denizcilik sektörünün sorunları ve çözüm önerileri hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgi sundular.

Tüm Sliderlar