• Anasayfa
  • |
  • Gemi Kiralama ve Brokerlik Kursu”

Gemi Kiralama ve Brokerlik Kursu”

Piri Reis Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (PÜSEM) 5. Dönem "Gemi Kiralama ve Brokerlik Eğitimi"ne başlayacaktır.

Yurt dışında bu tip eğitim veren kurumların eğitim programları ile sektörün ne tür bilgiye sahip elamanlara olan ihtiyacı ve ülkemizin gerçekleri dikkate alınarak evrensel ancak, ulusal mevzuatı ihmal etmeyen bir eğitim programı hazırlanmıştır. Dersler, Piri Reis Üniversitesinin deneyimli ve seçkin eğitmenleri tarafından Tuzla'da bulunan Piri Reis Üniversitesi Hazırlık Kampüsünde verilecektir.

Verilecek olan eğitim toplamda 168 ders saati süreli olacak ve aşağıdaki konuları kapsayacaktır;

 Gemi ve Deniz Taşımacılığı

 Deniz Hukuku

 Deniz Sigortaları

 Deniz Taşımacılığında Taraflar ve Ticari İlişkileri

 Deniz Taşımacılığında kullanılan Dokümanlar

 Liman İşlemleri

 Deniz Taşımacılığı Ekonomisi

 Gemi Kiralama Sözleşmeleri

 Düzenli Hat Taşımacılığı

Eğitim, çalışanların mesai saatleri haricinde verilebilecek şekilde planlanmış olup haftada 3 gün ( Salı, Perşembe 19:00-21:35, Cumartesi 09.30-15:15)  9-12 ders saati ile toplam 168 D/S olarak 4 ay sürecektir. Eğitimler 17 Mart 2018 tarihinde sona erecektir.

Eğitim süresi sonunda sınav yapılacak, sınavda başarılı olan kursiyerlere sertifika verilecek, başarılı olamayan kursiyerlere ise eğitime katılım sertifikası verilecektir. Sınav ve eğitimler bu alanda yurt dışında eğitim veren kurum ve enstitülerin sınavlarında başarılı olunacak şekilde düzenlenmiş olup katılımcıların yurt içi ve yurt dışından sertifika almalarına imkân sağlanmış olacaktır.

"Gemi Kiralama ve Brokerlik Eğitimi" kurs kontenjanı 25 kursiyer olup, eğitim ücreti, kar amacı gütmeden mümkün olan en düşük seviyede tutularak KDV Dâhil peşin 4.000,00 TL; taksitle 4.400,00 TL.olarak belirlenmiştir.

"Gemi Kiralama ve Brokerlik Eğitimi"ne katılmak isteyenler kayıt ve detaylı bilgi için http://www.pusem.com/iletisim/  linklerinden temasa geçebilirler. İletişim detayı, aşağıda verilmiştir.

Adres : Piri Reis Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Hazırlık Kampüsü (Eski TÜDEV yerleşkesi) İstasyon Mah. Hakim Sok. No : 3 TUZLA-ISTANBUL

Telefon : 0(216) 581 00 87

Faks : 0(216) 446 70 06

Web : www.pusem.com

e-posta : pusem@pirireis.edu.tr

Kaynak: www.pusem.com