• Anasayfa
  • |
  • Piri Reis Üniversitesi'ne Turco Vision Özel Ödülü verildi

Piri Reis Üniversitesi'ne Turco Vision Özel Ödülü verildi

​Uluslararası ekonomi/finans dergisi Turcomoney, altıncı yılını Turco Vision Türkiye'ye ve Dünyaya Değer Katanlar Ödülleri töreni ile kutladı.

 

Dr. Kazım KILINÇ yönetimindeki Turcomoney Dergisi, Türkiye'ye değer katanlar ödülleri ile değişik alanlardaki hizmetleri ile değer üreten kuruluşları ve kişilere ödül verdi.

 

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU'nun katılımı ile gerçekleştirilen törende, değişik alanlarda üretim, yatırım ve ihracat yapan, istihdam gerçekleştiren, yenilikçi, çevreci, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan, söylem ve davranışlarıyla toplumsal barışa katkıda bulunan devlet adamları, kuruluşlar ve kişilere ödül verildi.

 

Türkiye ve Dünya denizciliğine kattığı büyük değerden dolayı "Piri Reis Üniversitesi" Turcomoney Özel Ödülü'ne layık görüldü. Törene Piri Reis Üniversitesi adına Mütevelli Heyeti Başkanı Metin KALKAVAN ve Rektör Prof. Dr. Oral ERDOĞAN katıldı.

 

Törene ödül sahiplerinin yanı sıra siyaset, iş, diplomasi, bürokrasi, bilim ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı. Ödül töreninde Yılın Bakanı Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKÇİ, Yılın Devlet Adamı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU, yılın Bürokratı Eximbank Genel Müdürü Adnan YILDIRIM olurken derginin onur ödüllerini CNN Türk Yeşil Doğa Programı Sunucusu ve Yapımcısı Güven İSLAMOĞLU, NTV Spikeri Buket Aydın BAYKAL, Sabah Gazetesi Yazarı ve sunucu Sait GÜRSOY ve İskoçyalı Sanatçı Paul DWYER almaya hak kazandı.

 

Kaynak: Deniz Haber Ajansı