• Anasayfa
  • |
  • Vetting Denetimleri : Detaylı Analiz Semineri 12-13 Mart 2019, İstanbul Marriott Otel Asya

Vetting Denetimleri : Detaylı Analiz Semineri 12-13 Mart 2019, İstanbul Marriott Otel Asya

Alpha Marine Türkiye organizasyonunda Antonis Iordanidis tarafından "Vetting Denetimleri : Detaylı Analiz" başlıklı bir seminer gerçekleştirilecektir.

 

Tarih: 12-13 Mart 2019

Yer: Istanbul Marriott Otel Asya

Zaman: 09: 00-17:30

 

Eğitimin Hedefleri:

Vetting kontrollerininin ardındaki ilke ve amaçların anlaşılması.

Bu kursun amacı, gemi operatörlerine ve şirket yetkililerine güvenlik incelemeleri için verimli bir şekilde hazırlanabilecekleri, güvenlik ve çevresel konularda gerekli yeterliliklerin kavratılmasıdır.

Gemi Kontrol Anketlerinin (VIQ) yedinci edition'ı OCIMF tarafından yakın zamanda yayınlandığından, bu seminer daha öncekiler ile aradaki farkları detaylandıran ve konu üzerindeki gap analizlerini ortaya koyan bir seminer olacaktır.

Edition VIQ, değişiklikler ile birlikte bugüne kadar ki en iyi ve en kapsamlı uygulama sürecinden geçmiştir. İlgili olmayan sorular silinmiş ve toplam soru sayısı 90 soruya kadar azaltılmıştır. Özellikle, Siber Güvenlik de dahil olmak üzere Deniz Güvenliğini kapsayan yeni bir bölüm (Bölüm 7) geliştirilmiştir. Bağlama ile ilgili bölüm (Bölüm 9), Bağlama Ekipmanı Kılavuz İlkeleri, Dördüncü Baskı 'da (MEG4) tanıtılacak revizyonları ve en iyi uygulamaları içerecek şekilde önemli ölçüde gözden geçirilmiştir.

 

Eğitim Metotları:

Eğitim, anlatım ve örnek olay çalışmaları ve incelenmesi karışımı ile gerçekleştirilmektedir.

Dil:

İngilizce Anlatım, İngilizce Materyal

Belgeleme:

Seminer tamamlandıktan sonra katılımcılara Eğitim Sertifikası verilir.

Kimler katılmalı?

Filo Yöneticileri, Operasyon Yöneticileri, Enspektörler, DPA'lar, ayrıca Gemi Kaptanları, Baş Mühendisler, Makine ve Güverte Zabitleri.

Kaydolmak için Kayıt Formu doldurup, istanbul@alphamrn.com mail adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

            

Kaynak:Alpha Marine Türkiye